+38 066 628 33 77, +38 068 140 81 80

+38 066 628 33 77, +38 068 140 81 80

Олександр Уставицький

Олександр Уставицький

Головний радник адвокатського об’єднання

Висококваліфікований юрист з 23 річним досвідом юридичної практики. Тривалий час працював в органах прокуратури на посадах усіх рівнів. Має досконалі знання специфіки роботи правоохоронних органів при проведенні досудового слідства, оперативно-розшукової діяльності, протидії корупції та організованій злочинності.
Є фахівцем у галузі кримінального права та кримінального процесу, адміністративного, господарського, корпоративного права, у сфері захисту бізнесу та інвестицій.
Консультує та організовує правовий захист юридичних та фізичних осіб від кримінального переслідування. Аналізує ризики та загрози для підприємницької діяльності та інвестиційних проектів, розробляє рекомендації щодо виведення підприємств і власників бізнесу із складних, кризових ситуацій.
Організовує перевірку ділової репутації контрагентів, партнерів по бізнесу перед укладанням комерційних договорів та угод. Розглядає юридичні документи контрагентів, пов'язані з підготовкою та супроводженням угод, проводить правова експертиза господарських договорів на предмет додержання вимог законодавства та інтересів підприємства.

Форма зворотнього зв'язку

Дякуємо за лист!

Ми з вами зв'яжемся!

Can't send form.

Please try again later.