+38 066 628 33 77, +38 068 140 81 80

+38 066 628 33 77, +38 068 140 81 80

Про нас

Засновники АО "С.Н.С. ПАРТНЕРИ": М.Сакун, Ю.Нахай, О.Некрасов, Б.Сазонов.

Засновники АО "С.Н.С. ПАРТНЕРИ":М.Сакун, Ю.Нахай, О.Некрасов, Б.Сазонов.

Адвокатське об'єднання «С.Н.С. ПАРТНЕРИ» - це потужна команда юристів з великим досвідом практичної діяльності!
Для ефективного вирішення складних правових та економічних ситуацій АО «С.Н.С. ПАРТНЕРИ» об’єднало зусилля однодумців, які, навіть в умовах фінансової нестабільності та наявності інших сучасних ризиків ринку, здатні професійно і відважно відстояти права та законні інтереси українського та іноземного бізнесу від рейдерства, недобросовісної конкуренції, незаконних дій контролюючих і правоохоронних органів.
Сумарний стаж роботи у галузі права тільки засновників об’єднання складає понад 100 років!

Завдяки значному професійному та життєвому досвіду, постійному саморозвитку, відстеженню змін у діючому законодавстві та тенденцій у методах ведення господарської діяльності, адвокати цього об’єднання максимально ефективно захищають права і майнові інтереси суб'єктів господарювання та громадян, навіть у складних сучасних реаліях.
Попри те, що Адвокатське об’єднання «С.Н.С. ПАРТНЕРИ» ще відносно молода компанія на ринку юридичних послуг, в здобутку адвокатів об’єднання десятки виграних справ щодо захисту бізнесу та інвестицій, корпоративних та майнових прав клієнтів від незаконних посягань.

Форма зворотнього зв'язку

Дякуємо за лист!

Ми з вами зв'яжемся!

Can't send form.

Please try again later.